Hakkımızda

 

Pro-Tıp 1993 yılında Ankara’da kurulmuş ve medikal alanda hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılında Alman Weinmann Geräte für Medizin GMBH Co ile bir ortaklık gerçekleştirmiş, 2011 yılı sonu itibarıyla da tamamen Weinmann ailesine katılmıştır. 2012 yılı ile birlikte merkezimiz İstanbul’a taşınmış, İstanbul ve Ankara dahil 7 şube, 45 çalışanı ile birlikte güçlü ve dinamik bir yapı oluşturmuştur.

Çalışma alanı Yoğun Bakım, Evde Bakım ve Uyku Laboratuvarı bölümleri olan Pro-Tıp, dünya çapında bu alanlarda marka olmuş ürünlerin Türkiye distribütörlüklerini de üstlenmiştir. Bağlı ortağı olduğumuz Weinmann, Göğüs Hastalıkları ve Acil alanlarında dünyada kendi teknolojisini üretebilen ve bunun yüzde yüzünü de Almanya sınırları içerisinde gerçekleştiren bir kuruluştur. Solunum cihazları başta olmak üzere, Evde Bakım departmanımızın demirbaşı olan Weinmann markasını dört yıldır başarı ile temsil etmekteyiz. Uyku Laboratuvarı alanında 2002 yılından bugüne Türkiye tek yetkili distribütörü olduğumuz Avustralya menşeili Compumedics ile çalışmaktayız. Uyku alanındaki ilklere imza atan Compumedics uyku laboratuvarlarını güçlü teknik servis altyapısı ile Türkiye çapında her ilde yaygınlaştırmaktayız. Danimarka menşeili Radiometer firması ile de non-invaziv kan gazı takibi yapılan sistemlerin proje bazlı çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Yetişmiş bayi altyapımız ile hizmetlerimizi Türkiye’nin dört bir köşesine ulaştırmaktayız. Bayi toplantıları ve yerinde eğitimler ile gerek satış, gerekse teknik destek anlamında her zaman güncellenen bu bayi kanalı, hastalarımızın Pro-Tıp markasını gördükleri her yerde aynı kaliteli hizmeti alacaklarının bir garantisidir.  36 seçkin bayi ile yolumuza daha emin adımlarla devam etmekteyiz.

Hasta ve hasta yakını memnuniyetini her zaman ön planda tutan anlayışımız, satışta olduğu kadar satış sonrası hizmetlerde de örnek teşkil eden yapımızın temel taşını oluşturmaktadır. Tüm Türkiye’ye 7/24 hizmet verebilen yetişmiş teknik personelimiz ile yaptığımız işin sorumluluğunun farkında olduğumuzu göstermekteyiz.

Pro-Tıp kurulduğu ilk günden bugüne kadar başarı çizgisini korumuş, Türk Tıbbı’na destek ve hizmetlerini esirgememiş bir kuruluştur. Weinmann ile sektördeki gücüne güç katan ve her zaman büyük ve önemli projelere imza atmak için gayret gösteren disiplin anlayışıyla Türkiye’deki medikal kuruluşlar içerisinde örnek gösterilecek bir yer teşkil etmektedir.